Wycieczki objazdowe

 

Czujesz, że wczasy stacjonarne nie są dla Ciebie? Podczas urlopu nastawiasz się głównie na to, żeby zobaczyć jak najwięcej? Jesteś osobą ciekawą świata, a leżenie na plaży nie jest po prostu Twoją ulubioną formą relaksu? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wycieczek objazdowych!

 

 

W naszej ofercie nie ma chyba zakątku świata, do którego nie dałoby się dostać. Współpracujemy jedynie z liderami organizacji wycieczek objazdowych, a nasi kontrahenci chętnie odwiedzą z Wami każdy z siedmiu kontynentów!

 

Możemy zaproponować i porównać programy wycieczek biur takich jak: TUI, Logos Tour, Logos Travel, Rainbow Tours, Neckermann, Sigma Travel, CT Poland.

 

 

Nie ma znaczenia czy chcesz odwiedzić zabytki antycznej Grecji, stanąć nad Wielkim Kanionem, podglądać Słonie u wodopoju, czy wspiąć się na Wielki Mur Chiński. Z chęcią dopasujemy odpowiednią ofertę do Twoich planów i marzeń tak, żeby kolejna podróż pozostawiła w pamięci same pozytywne wspomnienia.

 

Pamiętaj, że w wielu miejscach możesz połączyć kilkudniowy program zwiedzania z wypoczynkiem w hotelu. W naszej ofercie mamy wiele programów typu "7+7". Swój wymarzony program zwiedzania zakończyć można błogim lenistwem w wybranym przez siebie hotelu tak, aby do domu można było wrócić z pełnym bagażem wspomnieć, ale i w pełni sił.