Parki rozrywki

Sięgnij po magiczne przygody!

 

Zapraszamy do odkrycia magicznego świata paryskiego Disneylandu, gdzie zabawa trwa przez cały rok, a cudowni bohaterowie z dzieciństwa są na wyciągnięcie ręki. To dwa parki, które oferują ponad 50 atrakcji oraz imponujące pokazy i parady postaci Disneya.

 

Zachęcamy również do wizyty w położonym na obrzeżach Paryża Parku Asterix, w którym zarówno dzieci jak i rodzice odkryją wiele atrakcji. Dla fanów celebrytów i sław przygotowaliśmy nie lada gratkę - Muzeum Figur Woskowych Grevin!

 

Miłośnikom mocnych wrażeń gorąco polecamy przejażdżkę największą na świecie drewnianą kolejką górską w HEIDE-PARK, największym parku rozrywki na terenie Niemiec.

 

Warto odwiedzić również słynny duński LEGOLAND, w którym z zapartym tchem ogląda i podziwia się świat zbudowany z milionów klocków. Polecamy również hiszpańską PortAventurę, w której czeka na wszystkich żądnych wrażeń aż 30 niesamowitych atrakcji, łącznie z pakrkiem wodnym.

 

Świat pełen magii i rozrywki jest w zasięgu Waszych rąk, sami zdecydujecie jakie atrakcje wybierzecie.

 

Wyjazd możliwy jest do realizacji w każdym aktualnie dostępnym terminie. Dojazd do parków możliwy jest własnym samochodem, autokarem lub też samolotem. Wizytę w parkach można połączyć ze zwiedzaniem np. Paryża czy Hamburga, można też za jednym zamachem odwiedzić dwa lub więcej parków rozrywki. Wszystko zależy od Waszej fantazji - postaramy się zrealizować każdy wymarzony plan niezapomnianej, rodzinnej wycieczki, która na zawsze pozostanie w pamięci Waszych pociech.