Oferta letnia

 

Oferta wczasów z dojazdem własnym kierowana jest do osób które cenią sobie niezależność związaną z podróżowaniem własnym środkiem transportu. Jeśli interesują cię niezbyt odległe kraje, takie jak Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Chorwacja, Czarnogóra, Bułgaria, Włochy, Francja czy nawet Hiszpania, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wczasów z dojazdem własnym.

 

 

Dojazd własny to nie tylko niewygoda związana z dłuższą podróżą niż w przypadku podróży samolotem. To przede wszystkim komfort wyboru idealnego terminu, niezależnego od siatki połączeń lotniczych. To niemal dowolny wybór długości pobytu, nie związanego odgórnie wyznaczonymi turnusami. To elastyczność w planowaniu swojej podróży, którą można niemal dowolnie umilić przystankami w urokliwych zakątkach, urozmaicić zwiedzaniem mijanych atrakcji, czy nawet podzielić na kilka etapów, rezerwując po kilka noclegów w różnych miejscach.

 

W naszej ofercie znajdziesz ofertę wczasów w hotelach jak i apartamentach czy też kwaterach prywatnych. W ramach dojazdu własnego oferujemy zarówno obiekty wypoczynkowe, usytuowane nad morzem / jeziorem lub też w górach, jak i typowo miejskie obiekty dla osób chcących odwiedzić jedną z europejskich metropolii.